http://justyna1972.blogspot.com/

Polecany post

piątek, 26 sierpnia 2016

#GAL-testowanie karmelków

Dzięki niezwykłej uprzejmości firmy Gal miałam możliwość przetestowania za darmo świetnych karmelków z propolisem dla dzieci.
Przeznaczenie :
Karmelki przeznaczone są dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia. Mają służyć jako uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.
Działanie :
Zawarty w karmelkach tymianek łagodzi podrażnione gardło i koi górne drodi oddechowe.Pozytywnie wpływa na krtań i struny głosowe. Witamina C wraz z tymiankiem wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
Uwaga !
Osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego nie powinny stosować preparatu.
Zawartość opakowania : 20 karmelków twardych do ssania po 5g/1 karmelek
Składniki preparatu oraz pozostałe info na fotkach poniżej.
Nasze wrażenia :
Moja córka po spróbowaniu jednego karmelka stwierdziła,że produkt absolutnie jej nie odpowiada. Ma dziwny smak jakiego ona nie lubi.
Parę dni póżniej jak na zawołanie rozbolało ją gardło,miała chrypkę . Wówczas podałam jej znowu karmelki ,mówiąc,że co niesmaczne napewno pomaga .
Zaczęła więc aczkolwiek niezwykle niechętnie kurację preparatem : zgodnie z zaleceniem na opakowaniu po 1 karmelku 4 razy dziennie. O dziwo gardło po dwóch dniach mniej bolało i pozbyła się częściowo chrypki. Do pełnego wyleczenia jeszcze było kawałek ale popijając ciepła herbatę i zajadając się karmelkami jakoś pokonała uciążliwy kłopot z gardłem.
Tak więc pomimo niechęci do preparatu , córka stwierdziła ,że jednak może go zażywać.
Moja opinia z kolei jest taka : jako ,że troche podebrałam karmelków , mogę śmiało stwierdzić,że produkt jest bardzo dobry . No ale to opinia moja ,osoby dorosłej.
Tak czy owak polecam ten suplement diety (chociaż moja córka traktowała go jako lek) . Regularnie stosowany pomoże nam w walce z chorymi gardełkami naszych dzieci .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz